МОЗ спростило процедуру встановлення та продовження інвалідності

На період дії воєнного стану суттєво спрощено процедуру оформлення інвалідності

Попри війну люди з інвалідністю зможуть проходити медико-соціальну комісію (МСЕК) та відновлювати втрачені документи про інвалідність. Для цього на час воєнного стану в Україні спростили доступ до процедури встановлення інвалідності. У Міністерстві охорони здоров’я України пояснили, що саме потрібно робити для отримання чи продовження інвалідності під час війни, як відновити втрачені документи та які пільги мають люди з інвалідністю в умовах воєнного стану.

Що потрібно зробити для встановленя чи продовження інвалідності?

Для отримання інвалідності все ще потрібно проходити МСЕК, однак сама процедура нині значно спрощена. Протягом дії воєнного стану та шести місяців після нього можна звертатись до МСЕК для встановлення інвалідності в незалежності від місця перебування.

Звернутись можна і заочно, якщо людина не може самостійно прибути до МСЕК, комісія ухвалює рішення про інвалідність на підставі направлення. Лікуючий лікар, зокрема, сімейний лікар, до якого звернувся за медичною допомогою пацієнт, в разі потреби оформлює направлення на МСЕК (форма 088/о). Укладання декларації між пацієнтом-внутрішньо переміщеною особою та лікарем, який оформляє направлення на МСЕК, не потрібно, законодавчі підстави вимагати її відсутні. Водночас лікарі не мають права вимагати у пацієнтів прибути безпосередньо на повторний огляд під час дії воєнного стану для підтвердження стійкого порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності людини. Повторний огляд, який припав на час воєнного стану в Україні, потрібно пройти не пізніше шести місяців після його завершення.

Що потрібно для встановлення дитячої інвалідності?

Для встановлення дитячої інвалідності лікар має спочатку виписати направлення до лікарсько-консультативної комісії (ЛКК).

За рішенням ЛКК дитину направляють до МСЕК, яка робить висновок і надає документи для отримання інвалідності.

ЛКК також проводиться в незалежності від місця реєстрації або поточного проживання.

Якщо місце проживання змінилось, при проходженні комісії декларація з лікарем не є обов’язковою.

Як відновити втрачені медичні документі, що підтверджують інвалідність?

Щоб відновити документи, потрібно звернутись до органу соціального захисту, який має доступ до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю і може зробити з нього витяг.

Якщо ж необхідно відновити довідку МСЕК, слід звертатись до комісії за місцем перебування, де мають підказати шляхи розв’язання проблеми.

Які пільги мають люди з інвалідністю під час війни?

Діти та дорослі з інвалідністю мають можливість отримувати, відповідно до індивідуальної програми реабілітації, без проходження повторного огляду лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) чи медико-соціальної експертної комісії МСЕК:

  • соціальні виплати;
  • реабілітаційні послуги та допоміжні вироби (милиці, ходунки, крісла колісні);
  • засоби інконтиненції, наприклад, памперси, катетери тощо;
  • освітні послуги;
  • відповідні пільги.

Раніше, Донбас24 розповідав, як вакцинуватися від грипу за кордоном

Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.

ФОТО: з відкритих джерел

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Донбас24, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією. Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.

7
0