Які квіти посіяти у лютому — корисні поради
У лютому вже можна закуповувати насіння, вибирати сорти та почати сіяти квіти
У лютому можна почати сіяти розсаду деяких квітів та овощів. Головне — знати декілька правил, які слід враховувати при висадці. Також обов’язково потрібно розсаду вибирати в перевірених магазинах, адже тільки якісний посівний матеріал дасть можливість точно позначити період вегетації.
Читайте також: Очищення плити в домашніх умовах — корисні поради
Особливості, які слід враховувати
Висадка насіння у лютому проводиться для низки культур, які відрізняються своїми особливостями розвитку. Водночас важливо сіяти розсаду в попередньо підготовлений ґрунт. Для цього заздалегідь вносять його в опалювальне приміщення для прогріву. Загалом у цьому місяці сіють насіння таких типів рослин:
- теплолюбну розсаду з довгим періодом вегетації;
- багаторічні рослини з тривалим терміном формування бульб;
- культури, що відрізняються довготривалими сходами;
- однорічні овочі з тривалим вегетативним терміном.
Які саме квіти можна сіяти на розсаду у лютому?
Петунія — велику кількість кольорів та сортів можна виростити самим з насіння, починаючи саме з лютого, адже цвіте вона довго, пишно, красиво, але до цього потрібно чекати майже три місяці.
Гвоздика Шабо — якщо посадити у лютому, вона зацвіте через п’ять або шість місяців після посадки. А вже на початку травня можна висаджувати в ґрунт, адже вона не боїться нічних похолодань.
Лобелія — унікальна квітка, яка дуже красиво виглядає в горщиках на ґанку, вона цвіте все літо і посіявши її в лютому, ви продовжите цвітіння.
Бегонія — найкраще виглядає і довго цвіте при ампельному вирощуванні, але для проростання насіння потрібно майже місяць. Висаджувати у відкритий ґрунт бегонію можна в перших числах червня.
Читайте також: Очищення чайника від накипу — народні способи
Хризантеми — якщо посіяти в лютому, вони почнуть цвісти раніше. Проте трапляється, що насіння погано сходить, і доводиться підсаджувати.
Віолу можна побачити, як починає цвісти цього ж року, якщо посіяти в кінці зими, але її потрібно сіяти багато, адже вона цвіте красиво і дуже довго, майже до морозів.
Примули добре сіяти саме в лютому, тому що сходять рослини дуже довго, до того ж при такому посіві можна побачити цвітіння вже в поточному році.
Сальвія або шавлія — незвична квітка, яка вирощується в теплому кліматі як багаторічна рослина, щоб сальвія встигла зацвісти, її насіння краще сіяти наприкінці лютого.
Дельфініум — щоб отримати цвітіння у поточному році, потрібно сіяти до 20-х чисел лютого, але щоб прискорити проростання насіння, необхідно провести стратифікацію.
Раніше Донбас24 розповідав, як економно та за допомогою підручних засобів вивести стійкі плями.
Найсвіжіші новини та найактуальнішу інформацію про Донецьку й Луганську області також читайте в нашому телеграм-каналі Донбас24.
ФОТО: з відкритих джерел