Спортсмен з Луганщини здобув «срібло» світової першості зі стрибків у воду (ФОТО)

У рамках змагання луганчанин тричі ставав одним з шести найкращих спортсменів

16-річний Олексій Середа з Луганської області посів друге місце в синхронних стрибках змішаних пар з вишки на Чемпіонаті світу — 2022 з водних видів спорту. Змагання найвищого рангу нещодавно відбулися в Угорщині, повідомляє Донбас24.

«Срібло» світової першості стало знаковою нагородою не лише для самого хлопця, а й для всієї спортивної спільноти України.

«Ця нагорода стала першою у зазначеній дисципліні за всю історію виступів українських спортсменів на чемпіонатах світу», — зазначив у своєму телеграм-каналі голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Олексій Середа показав високі результати й в інших дисциплінах. Так, у синхронних стрибках з вишки разом зі своїм партнером він посів четверте місце, а в стрибках з вишки серед чоловіків — став шостим.

Зазначимо, що повномасштабна військова агресія рф не стала непереборною перешкодою для донбаських спортсменів: вони не тільки беруть участь у змаганнях різного рангу, але й стають їхніми призерами. Зокрема, юна спортсменка з Краматорська Анастасія Кобець посіла друге місце на молодіжному Кубку Європи з болдерингу, маріуполець Ігор Радівілов став першим на світовому кубку зі спортивної гімнастики, а покровчанка Тетяна Назарова увійшла у десятку найсильніших світу зі скандинавської ходьби. Окрім того, спортсмени з Луганщини здобули три медалі на Дефлімпіаді.

Нагадаємо, маріупольському жіночому футболу присвятили фільм.

Найсвіжіші новини та найактуальнішу інформацію про Донецьку й Луганську області також читайте в нашому телеграм-каналі Донбас24.