Покровчанка увійшла у десятку найсильніших світу зі скандинавської ходьби (ФОТО)

Спортсменка на Чемпіонаті світу продемонструвала силу та прославила Донеччину

Мешканка Покровська посіла восьме місце серед сильніших спортсменів Чемпіонату світу зі скандинавської ходьби. Нових досягнень у спорті здобула Тетяна Назарова, передає Донбас24.

Як повідомляє Покровська міська рада, жінка брала участь у другому Чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби у Польщі. Він тривав з 17 по 19 червня.

Тетяна Назарова була єдиною, хто представив Донецьку область на світовому майданчику — і була серед 67 українців.

«На дистанції 10 км з результатом 1 година 10 хвилин наша спортсменка увійшла до десятки найсильніших, посівши 8 місце», — зазначив мер Покровська Руслан Требушкін.

Усього ж за звання переможця змагалися понад тисяча спортсменів з 12 країн світу і виступали на дистанціях 5, 10 та 21 км.

Зараз спортсменка з Покровська готується до липневого виступу у Латвії на етапі Кубка світу.

Нагадаємо, що маріуполець Ігор Радівілов виборов золоту медаль у Хорватії.

Також спортсмени з Луганщини здобули три медалі на дефлімпіаді.

Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.