Як за допомогою оцту почистити пральну машину

Чому потрібно заливати оцет в пральну машину

Часте прання одягу та хімічні засоби не завжди допомагають отримати білу, м’яку і чисту білизну, також пральні порошки з часом негативно впливають на стан самої пралки.

Донбас24 розповість, навіщо потрібно заливати оцет в пральну машину. Рекомендації опублікував портал santeplusmag.

Натуральний кондиціонер для білизни

Оцет є натуральним кондиціонером для білизни, анти-запахом, закріплювачем кольору. Також він підходить для відбілювання білизни і чищення пральної машини.

Оцет можна використовувати для того, щоб пом’якшити одяг, особливо рушники. Завдяки своїй дії, оцет розчиняє вапняний наліт, що міститься у воді, і запобігає його відкладенню на білизні, що робить її шороховатою та жорсткою.

Для цього просто додайте 250 мл оцту в лоток для полоскання. Він не тільки пом’якшить одяг, але і запобіжить утворенню ворсинок.

Анти-запах


Якщо під час прання ви виявите, що ваш брудний одяг сильно пахне, як у випадку зі спортивним одягом, налийте склянку білого оцту під час останнього циклу полоскання. Це нейтралізує неприємні запахи та дезодорує ваш одяг.

Закріплювач кольору

Щоб закріпити колір одягу під час прання і запобігти линьки білизни, на початку прання додайте в машину 250 мл оцту.

Ви також можете використовувати оцет, якщо у вас є сумніви щодо нового одягу. Щоб закріпити колір. Замочіть одяг в тазу з невеликою кількістю оцту і розчиненої у воді крупної солі. Залиште одяг на 1−2 години, потім промийте чистою водою.

Якщо промивна вода забарвиться, повторіть операцію.

Відбілювання білизни

Кислоти, що містяться в оцті, дозволяють відбілити білизну, не пошкоджуючи її. Налийте склянку білого оцту в відсік для миючих засобів пральної машини і запустіть цикл прання. Крім відбілювання одягу, білий оцет очистить і продезінфікує її, навіть не вдаючись до прального порошку.

Від локалізованих жовтих плям під пахвами або в складках одягу можна позбутися, не використовуючи пральну машину. Замочіть їх в оцті, розведеному у воді, і дайте постояти 1 годину. Потім ретельно промийте одяг чистою водою, щоб видалити запах оцту.

Чистка пральної машини

Погано обслуговувана пральна машина сприяє розвитку бактерій і цвілі. Результат — наша білизна просочена неприємними запахами і має плями через залишки миючих засобів, що накопичилися всередині машини. Тому рекомендується раз на місяць ретельно чистити пральну машину, щоб продезінфікувати її і видалити накип.

Для цього просто налийте в барабан 1 літр оцту, додайте склянку харчової соди і запустіть машину порожньою.Раніше Добнас24 писав про те, як подарувати старим і непотрібним речам друге життя.

Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.

Фото з відкритих джерел

0
0