Україна перемогла Шотландію у відборі на Чемпіонат світу з футболу

У півфінальному матчі плей-офф відбору на ЧС-2022 наша команда обіграла шотландску збірну

Збірна України перемогла збірну Шотландії у боротьбі за вихід на Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться в Катарі у цьому році. Матч закінчився результатом 3:1.

На 33-й хвилині Андрій Ярмоленко забив перший гол, а на початку другого тайму Роман Яремчук знову вивів команду вперед. Один гол забила і команда противника — Каллум Макгрегор влучив у ворота на 79-й хвилині. Проте, це вже не мало значення, бо на 95-й хвилині Артем Довбик забив третій м’яч і цим переможно завершив матч Україна — Шотландія.

Після перемоги в Глазго на українську команду чекає вирішальний матч зі збірною Уельсу, який відбудеться 5 червня. У Кардіффі збірна України зі збірною Уельсу будуть змагатися за участь у Чемпіонаті світу.

Нагадаємо, жіночому маріупольському футболу присвятили фільм, у Селидовому діти безкоштовно займатимуться у басейні