Студент МДУ Олександр Денисов завоював 14 медалей на двох чемпіонатах Німеччини

Студент Маріупольського державного університету блискуче виступив на змаганнях з плавання у Німеччині

Про успішний виступ Олександра Денисова повідомила пресслужба Маріупольського державного університету.

Хлопець навчається на ІІ курсі та здобуває освіту одразу за двома спеціальностями — «Середня освіта. Фізична культура» та «Економіка». Він почав займатися плаванням з семи років, а на чемпіонатах подібного рівня виступає з 11. Важливо, що війна не завадила Олександру повернутися до змагань, при цьому він виступив навіть на більш високому рівні, ніж раніше.

«Повернутися на доріжки було не важко. Я ніколи не зупинявся тренуватися. Змагання залишили чудові враження. Німеччина докладає багато зусиль, щоб українські спортсмени почували себе добре і не втрачали сили духу», — розповів Олександр Денисов.

Олександр успішно виступив на двох чемпіонатах Німеччини з плавання — Баварії та Середньої Франконії. Обидва чемпіонати проходили між спортсменами Німеччини та України. Попри те, що німецькі плавці мали кількісну перевагу, українці стали справжніми підкорювачами блакитних доріжок завдяки якісній підготовці та справжній майстерності. За результатами змагань Олександру Денисову вдалося 14 разів підніматися на п'єдестал пошани. За успішне подолання дистанцій у Баварії Олександр отримав шість медалей: чотири за перше місце (дві перемоги здобуті командно в естафетному плаванні), по одній за друге і третє місця. На змаганнях Середньої Франконії маріупольський спортсмен блискуче обійшов суперників і здобув перемогу вісім разів у двох вікових категоріях — своїй (2002−2004) та абсолютній (серед усіх учасників змагань).

До речі, торік Олександр виступав у місті Шаморін, де проходили змагання з плавання Slovakia swimming cup, які об'єднали спортсменів Чехії, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини та України. Під час змагань хлопецю вдалося вибороти дві бронзові медалі на дистанціях 400 метрів комплексним плаванням і 800 метрів вільним стилем.

Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.