Окупанти не пускають жителів окупованих територій до лікарень
Росіяни перетворили ще одну лікарню на окупованій Луганщині у військовий госпіталь
Росіяни зазнають значних втрат у боях проти українських захисників. Поранених вони лікують у медичних закладах на тимчасово окупованих територіях. Цивільні лікарні росіяни перетворюють у військові шпиталі і не допускають туди цивільних жителів тимчасово захоплених територій.
За даними Луганської обласної військової адміністрації, у місцевій лікарні Біловодська Луганської області, що тимчасово перебуває на окупованій території, було організовано військовий шпиталь на 200 ліжкомісць, який використовується для лікування окупантів із легкими пораненнями. У зв’язку з цим всіх цивільних пацієнтів було «виписано».
Також повідомляється, що у кремлі 23 березня було запроваджено нові правила прийому на службу до органів прокуратури рф на окупованих територіях. Указ № 187 визначає, що замість місцевих громадян на ці посади будуть прийматися громадяни рф, які успішно пройшли медичну комісію, і їм не потрібно буде складати іспити. Ці зміни будуть діяти до 1 січня 2026 року. Зараз російські прокурори працюють на території окупованих територій у форматі відряджень.
Крім того, до 1 січня 2026 року росіяни зняли вікові обмеження для служби в росгвардії на тимчасово захоплених територіях України. Водночас, чи придатна до служби та чи інша людина, визначатиметься на підставі результатів військово-лікарської експертизи, яку проводять заочно.
Раніше Донбас24 писав, що ЗСУ відступили з більшості територій, які ворог захопив після 24 лютого 2022 року, але також здійснювали деокупацію деяких з них. Останнім часом бійці 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна відзначилися успішним знищенням російської техніки на Луганщині, здійснивши операцію з використанням дронів. Цю новину підтверджує Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.
Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.
Фото із відкритих джерел