Боксер з Донеччини став чемпіоном Європи серед молоді

Сімнадцятирічний спортсмен з Селидового виграв у змаганнях п’ять поєдинків

Молодий спортсмен із Селидового Донецької області виборов титул чемпіона на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у Софії (Болгарія).

Про успіх земляка повідомляє Селидівська міська рада, передає donbas24.

Як розповідається, вчора, 21 квітня, у заключний змагальний день чемпіонату гімн України пролунав на честь перемоги майстра спорту з міста Селидового Олексія Боклаха.

17-річний селидівчанин представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області.

Боксер з Донеччини у ваговій категорії до 67 кг виграв 5 поєдинків, де його суперниками були спортсмени з Угорщини, Швеції, Хорватії, Туреччини, а в фіналі зустрівся з Аресом Хакобяном з Вірменії.

Наставник Олексія Боклаха — Олександр Шостак.

Відзначається, що у континентальному змаганні під егідою Європейської конфедерації боксу взяли участь 377 спортсменів і спортсменок 2004−2005 років народження з різних країн.

«Вітаємо юного спортсмена та бажаємо йому ще багато перемог у спорті та в житті!» — привітала чемпіона Селидівська міська рада.

Раніше donbas24 повідомляв, що юна скелелазка з Краматорська Анастасія Кобець здобула срібну медаль на молодіжному Кубку Європи.

А на Іграх нескорених у Гаазі українські спортсмени підняли прапор України з написом Save Mariupol.