Комікси про Маріуполь з’явилися в Україні: де почитати (ФОТО)

Журнал присвятили маріупольцям, які дивом вижили у блокадному місті

Про Маріуполь, життя та порятунок з окупованого міста створили журнал коміксів. Він містить чотири графічні повісті про людей, які змогли вистояти та виїхати з окупації. Над проєктом працювали журнал соціальних мальописів Inker та видавництво українських коміксів UA Comix.

Першу історію присвятили маріупольським медикам, які рятували життя, поки на місто скидали бомби. Друга розповідає про журналістку Алевтину Швецову, яка змогла вийти з міста пішки та повернулася туди ще раз. Дівчині вдалося врятувати батьків та вивезти всю родину в українське Запоріжжя. Також у коміксах описали неймовірну історію чоловіка, який врятувався з Маріуполя морем. Остання повість називається «Драмтеатр» — при цьому слові кожен маріуполець відчуває біль від згадки про сотні вбитих людей.

«Війна дає змогу бачити не тільки смерті, розруху і знищення, вона також дає можливість бачити справжніх героїв, доброту незнайомців, єднання в очах мільйонів та історії, від який холодне кров», — розповідають автори проєкту.

Переглянути комікс можна тут.

Нагадаємо, у Литві показали постановку про Маріупольський драмтеатр під час окупації, футболку з автографами маріупольських дітей продали за 65 тис. грн

Ще більше новин та найактуальніша інформація про Донецьку та Луганську області в нашому телеграм-каналі Донбас24.

ФОТО: inker.world

0
0